Copy widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Copy code
Code copied

WHOREHOUSE - Corporation

Artist: WHOREHOUSE

29.99 zł

Buy now
release date 10.05.2017

Płyta kompletna, pieczołowicie poskładana, dopięta na ostatni guzik. THRASH METAL środka, czasów niepoetyckich, ery upadku moralności i pospolitego kurestwa. Dostojny, aptekarsko wyważony, wypija krew nie robiąc dziurki. Średnie, równe tempo, bez nadmiernego galopu ani zamulania. Natarczywe zadawanie wyniszczających ciosów, konsekwente nękanie posumowane instrumentalną wizją nieuchronnej apokalipsy.

Osiem lat od debiutu pozwoliło by większość osób, których apetyt zaostrzył się po odsłuchu "E.O.H." zdązyło zapomnieć o ich istnieniu. Tym lepiej, bo zyskali element zaskoczenia. Teraz niczym enigmatyczny Czarny Rafał z "Tajemnicy Żółtej Ciżemki" bezlitośnie atakują bezbronne ofiary pod osłoną nocy.Jedno jest pewne poszkodowani powodowani masochistyczną potrzebą odpalą tą płytę ponownie. Krystaliczna produkcja "CORPORATION" sprawia, że materiał płynie i wciąga w swój wir jak hazard, winyle i ciężkie narkotyki.

Trudno wysnuć jednoznaczną analogie do bohaterów naszej młodości, którzy wywarli wpływ na psychice części pokolenia. Jeden usłyszy TESTAMENT inny SACRED REICH, kto inny zaś EXODUS. Jedno jest pewne to jest WHOREHOUSE choć znacznie różni się od debiutu to niewątpliwie słychać, że to ten sam zespół.

 

WHOREHOUSE - CORPORATION

THRASH METAL

DEFENSE 050

1.CORPORATION

2.THE SAME OLD WAR

3.TOXIC DANCE

4.PAYBACK

5.W.W.W.A.W.W.B.

6.INVADERS

7.THE SILENT UNSEEN

8.ANGUIS IN HERBA